Одним з напрямків роботи Української природоохоронної групи є підготовка та видання публікацій, присвячених питанням охорони природи в Україні.

Наразі підготовлено 69 різних видань – від буклетів і до великих збірок обсягом понад 700 сторінок, або й багатотомної антології про заповідник Асканія-Нова обсягом у кілька тисяч сторінок. Всі ці видання покликані зберегти наукові знання, важливі для охорони природи. Тому ми сприяємо не лише виданням, а й проведенню наукових конференцій природоохоронної тематики. Важливо відзначити, що частина видань носить джерелознавчий характер або відновлює стародруки природоохоронної тематики. Особливе місце посідають видання збірок оригінальних авторських знахідок видів флори і фауни, занесених до Червоної книги України (завдяки нашим виданням для підготовки нового видання Червоної книги України було зібрано інформацію про 48500 достовірних зустрічей із рідкісними видами).

Усі видання Природоохоронної групи

Знахідки видів рослин, тварин та грибів, що знаходяться під охороною в Україні

До цього збірника включені відомості про знахідки у 2009-2020 роках всіх видів тварин, рослин та грибів, занесених до Червоної книги України та Резолюції 6 Бернської конвенції.

Детальніше
Перспективні заповідні об'єкти Херсонщини

Перспективні заповідні об’єкти Херсонщини

Метою цієї книги є створення переліку територій для найшвидшого резервування і подальшого заповідання в Херсонській області, а також інформування ширшого кола людей: від фахівців до аматорів, від чиновників до  громадських діячів щодо збереження останніх залишків дикої природи Херсонщини.

Детальніше
Моніторинг та охорона біорізноманіття в Україні

Збірка «Моніторинг та охорона біорізноманіття в Україні»

Збірка вийшла за матеріалами Всеукраїнської науково-практичної конференції «Моніторинг та охорона біорізноманіття в Україні», яка була організована БО «БФ «Фонд захисту біорізноманіття України».

Детальніше

Природна та історико-культурна спадщина району заповідника «Кам’яні Могили»

До збірки включені наукові праці учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції «Природна та історико-культурна спадщина району заповідника «Кам’яні Могили».

Детальніше
Мережа NATURA 2000 як інноваційна система охорони рідкісних видів та оселищ в Україні

Мережа NATURA 2000 як інноваційна система охорони рідкісних видів та оселищ в Україні

До збірки включені наукові праці учасників семінару «Мережа NATURA 2000 як інноваційна система охорони рідкісних видів та оселищ в Україні», що відбувся 15 лютого 2017 року у Києві.

Детальніше