Українська природоохоронна група (UNCG) була створена 2014 року як команда фахівців біологів та екологів, які працюють над питаннями практичної охорони природи. З 2018 року Група набула офіційного статусу неприбуткової громадської організації.
У нашій команді − 6 докторів наук та 25 кандидатів наук. Загальне надбання членів організації становить 70 власних видань ГО «Українська природоохоронна група» та понад 1200 опублікованих статей у сфері охорони/моніторингу біорізноманіття та заповідної справи. За останні 3 роки ми взяли участь у понад 1100 процедурах ОВД щодо проектів, які потенційно загрожували біорізноманіттю природних екосистем.
Члени Групи активно працюють над створенням нових природно-заповідних територій: готують клопотання, долучаються до обговорення в Мінприроди та обласних органах державної влади. За останні 6 років щонайменше половина всіх заповідних площ, що були створені в Україні, мали серед авторів наукових обґрунтувань членів Групи або були активно підтримані її членами.
>
0
%
Заповідних площ за останні 6 років створені з нашою участю
>
0
га
Врятованих лісів за нашою участю
>
0
га
Врятованих степів за нашою участю
>
0
га
Врятованих водно-болотних угідь за нашою участю
0
+
Наукових матеріалів з охорони природи
0
га
Затверджених територій Емеральд

Наша місія:

Об’єднання зусиль науковців, експертів та громадських активістів задля охорони біорізноманіття, збереження та розвитку природно-заповідного фонду, впровадження в Україні міжнародного природоохоронного законодавства.

Наша візія:

Ефективна охорона природи є пріоритетом і непорушним стандартом у суспільстві.

Наші цінності:

Чесно та незалежно реалізувати свої професійні знання заради збереження дикої природи. Робота в команді UNCG задовольняє потребу у самореалізації, внутрішній гармонії і досягненні запланованих результатів діяльності.

Напрямки нашої роботи

Заповідна справа

Створення природно-заповідних територій, сприяння ефективній роботі природоохоронних установ, участь у законодавчій діяльності у сфері заповідної справи.

Охорона Лісів

Охорона цінних лісових екосистем та біорізноманіття, сприяння впровадженню принципів ощадного лісового господарства, природоохоронний контроль лісів України.

Оцінка впливу на довкілля

Участь у процесі оцінки впливу на довкілля, моніторинг проектів, шкідливих для дикої природи та адвокування висновків, достовірних з позиції охорони природи.

Біорізноманіття

Збір, оцінка та просторовий аналіз інформації про рідкісні види та оселища для природоохоронних цілей, популяризація теми біорізноманіття та сучасних методів його дослідження.

Мережа Емеральд

Створення й моніторинг територій мережі Емеральд та робота з міжнародними природоохоронними конвенціями.

Контакти:

Тетяна Шаміна,
Менеджерка з комунікацій
093 918 42 86
Email: [email protected]

ГО “Українська природоохоронна група”
Код ЄДРПОУ 42003795

Поштова адреса:

08600, Україна, м.Васильків, вул. Гоголя, 40

Для офіційного листування:
[email protected]

Наша сторінка у мережі Facebook:
fb.com/UkrainianNatureConservationGroup
Сторінка Української природоохоронної групи в українській Вікіпедії:
uk.wikipedia.org/wiki/Ukrainian_Nature_Conservation_Group

Наші тематичні ресурси: