Для швидкого отримання коментарів просимо представників ЗМІ звертатися до спеціалістки з комунікацій

Тетяна Шаміна

Тетяна Шаміна

Комунікаційниця
093 918 42 86, [email protected]

Олексій Василюк - заповідна справа та охорона біорізноманіття

Олексій Василюк

Голова правління, співзасновник UNCG, експерт з заповідної справи та охорони біорізноманіття
[email protected]

Анна Куземко - експерт з ботанічного напрямку

Анна Куземко

Співзасновниця UNCG, експертка з ботанічного напрямку
[email protected]

Іван Мойсієнко - охорона рослинного світу, природно-заповідна справа, інтегроване збереження пам'яток археології та природи, флори міст, інвазійних видів рослин

Іван Мойсієнко

Співзасновник UNCG, експерт з охорони рослинного світу, заповідної справи, збереження пам’яток археології та природи, флори міст та інвазійних рослин
[email protected]

Олексій Марущак - герпетолог, природоохоронець

Олексій Марущак

Співзасновник UNCG, експерт з герпетології, герпетокультури та природоохорони
[email protected]

Юлія Вашеняк - експертка з ботанічного напрямку

Юлія Вашеняк

Співзасновниця UNCG, експертка з ботанічного напрямку
[email protected]

Григорій Коломицев - просторове моделювання біорізноманіття

Григорій Коломицев

Співзасновник UNCG, експерт з просторового моделювання біорізноманіття
[email protected]

Юлія Спінова - заповідна справа та охорона біорізноманіття

Юлія Спінова

Співзасновниця UNCG, експертка з заповідної справи та охорони біорізноманіття
[email protected]

Владислав Артамонов - заповідна справа і охорона біорізноманіття

Владислав Артамонов

Співзасновник UNCG, експерт з заповідної справи та охорони біорізноманіття
[email protected]

Антон Біатов - геоінформаційні системи у природоохороні

Антон Біатов

Співзасновник UNCG, експерт з геоінформаційних систем та дистанційного зондування Землі.
[email protected]

Віктор Скоробогатов - охорона степів

Віктор Скоробогатов

Експерт з охорони степів
[email protected]

Юлія Куцоконь - іхтіологія, чужорідні риби-вселенці, інвазійні види

Юлія Куцоконь

Іхтіологиня
[email protected]

Єгор Гриник - охорона лісів

Єгор Гриник

Експерт лісового напрямку
[email protected]

Олександра Оскирко - герпетологія

Олександра Оскирко

Експертка з герпетології
[email protected]

Микита Перегрим - охорона флори, світлове забруднення

Микита Перегрим

Експерт з питань вивчення та охорони рослинного світу, а також світлового забруднення
[email protected], [email protected]

Соф'я Садогурська - охорона морських оселищ

Соф'я Садогурська

Експертка з питань охорони морських оселищ
[email protected]

Ігор Балашов - охорона наземних молюсків, заповідної справа та ведення червоних списків

Ігор Балашов

Експерт з охорони наземних молюсків, заповідної справи та ведення червоних списків
[email protected]

Олексій Гаврилюк, орнітологія, птахи

Максим Гаврилюк

Орнітолог
[email protected]

Олеся Безсмертна, ботанічний напрямок, флора

Олеся Безсмертна

Експертка ботанічного напрямку
[email protected]

Олександр Спрягайло, заповідна справа, дендрофлора, поширення інвазійних видів рослин, охорона і збереження біологічного різноманіття

Олександр Спрягайло

Експерт із заповідної справи, дендрофлори, поширення інвазійних видів рослин, охорони і збереження біорізноманіття
[email protected]

Сергій Панченко

Експерт з геоботаніки та популяційної екології рослин, залучення громадськості до спостережень за станом довкілля
[email protected]

Роман Лисенко

Напрямки роботи:

ліси, природно-заповідний фонд,

герпетологія
[email protected]

Олег Прилуцький

Експерт з відкритих даних та інформатики біорізноманіття

[email protected]