Please, follow the information from Ukrainian Nature Conservation Group. We do our best to report our spending as far as possible.
When the war is over, we will prepare a detailed briefing with the directors of nature reserves and zoos that we have all been able to help and report on the provided donations.

Будь ласка, слідкуйте за інформацією від Української природоохоронної групи. Ми докладаємо зусиль, щоб звітувати над витратами в рамках ініціативи якнайповніше. Після завершення війни ми підготуємо великий брифінг з директорами заповідників і зоопарків, яким ми всі змогли допомогти і прозвітуємо про допомогу.

Share link for donations:

https://uncg.org.ua/save-wildlife-in-war/

Follow Us

Facebook https://www.facebook.com/UkrainianNatureConservationGroup/

Instagram https://www.instagram.com/_uncg_/

Telegram https://t.me/ngo_uncg

With your help:

Екологічні наслідки теракту на Каховській ГЕС перевищують прогнози експертів

Днями нами підготувана довідка про відмічені та прогнозовані наслідки терористичного акту російських військ на Каховській ГЕС. Проте у перші дні катастрофи ще важко було передбачити всі наслідки, оскільки катастроф подібних масштабів ніколи не досліджувалося. Зокрема, першими оновленнями нашої оцінки є оцінка реальної зони підтоплення та поширення її за межі долини Дніпра, а також виніс органіки…

Детальніше

Якими є наслідки російського теракту на Каховській ГЕС для дикої природи?

Ми розглядаємо наслідки підриву греблі Каховської ГЕС лише для дикої природи, хоча цілком усвідомлюємо, що крім екологічних, є також не менш важливі наслідки для економіки.

Детальніше

«Виключити зі складу керівних органів – не зі складу учасників!». Чому росія та білорусь мають лишитися в складі міжнародних екологічних угод?

Росія та білорусь мають бути притягнені до відповідальності, зокрема за порушення зобовʼязань за міжнародними екологічними угодами, і саме цьому має сприяти державна політика.

Детальніше

Інвазійні види – небажані гості для українських громад!

У ході проекту “Збережемо екосистеми заради клімату в сталому майбутньому” наші колеги – доктор біологічних наук, професор Іван Мойсієнко та кандидат біологічних наук Олександр Шиндер – підготували для трьох громад-учасниць (Білогордської на Київщині, Краснокутської на Харківщині та Мирноградської на Донеччині) рекомендації з озеленення їх території.

Детальніше

Міжнародна база даних природоохоронних територій (WDPA) виключила «російські природоохоронні території» з території АР Крим!

Але виникає питання, чому Міндовкілля, яке відповідає за співпрацю з Програмою ООН з навколишнього середовища (UNEP), не надає інформацію в міжнародну базу даних про природно-заповідний фонд України?

Детальніше