Please, follow the information from Ukrainian Nature Conservation Group. We do our best to report our spending as far as possible.
When the war is over, we will prepare a detailed briefing with the directors of nature reserves and zoos that we have all been able to help and report on the provided donations.

Будь ласка, слідкуйте за інформацією від Української природоохоронної групи. Ми докладаємо зусиль, щоб звітувати над витратами в рамках ініціативи якнайповніше. Після завершення війни ми підготуємо великий брифінг з директорами заповідників і зоопарків, яким ми всі змогли допомогти і прозвітуємо про допомогу.

Share link for donations:

https://uncg.org.ua/save-wildlife-in-war/

Follow Us

Facebook https://www.facebook.com/UkrainianNatureConservationGroup/

Instagram https://www.instagram.com/_uncg_/

Telegram https://t.me/ngo_uncg

With your help:

Екологічні організації заявляють про плани ЄС послабити природоохоронні заходи на Західних Балканах, в Україні, Молдові та Грузії

Розвиток відновлюваної енергетики має бути успішним, але він не повинен завдавати шкоди природі і повинен мати підтримку громадськості

Детальніше

Єврокомісія рекомендувала розпочати переговори про вступ України до ЄС!

Міндовкілля вже похвалилося, що оцінка наближеності нашого законодавства до європейського в частині охорони довкілля тепер становить два бали замість одного. За п’ятибальною шкалою.

Детальніше