alces.jpeg Дані моніторингу чисельності, розселення та добування мисливських видів тварин базується на матеріалах статистичного бюлетня “Про ведення мисливського господарства”, а саме формі № 2-тп (мисливство). Цю форму подають підприємства та організації, інші юридичні особи, яким надані в користування мисливські угіддя.

У відповідній графі форми 2-тп (мисливство) наводяться дані про чисельність поголів’я мисливських звірів і птахів на території одержаних у  користування мисливських угідь на основі обліку диких тварин, проведеного після сезону полювання у звітному році, та весняного обліку чисельності перелітних птахів, а також таких видів тварин, як байбак, борсук.

Поголів’я розплідників і ферм з розведення  мисливських  тварин також відображається в загальній чисельності. Якщо в звітному році облік проводився декілька разів, то включаються дані останнього обліку.2_10_fulica_atra.jpg

У тих випадках, якщо облік чисельності того чи іншого  виду мисливських тварин не проводився у звітному році, наводяться дані останнього обліку цього виду.

Матеріали форми 2-тп (мисливство), доступні на сайті, скомпоновані по видах. Таблиці за окремі роки наведені в оригінальному вигляді, із збереженням назв та форматування таблиць. Допоміжні графіки, на яких відображена динаміка чисельності видів згенеровані на основі даних оригінальних таблиць 2-тп (мисливство).

Наведена інформація базується на даних статистичного бюлетня “Про ведення мисливського господарства” (форма 2тп(мисливство)), Державного комітету статистики України. Використання матеріалів дозволяється тільки за наявності посилання на першоджерело.

Видові профайли:

Копитні
Перната дичина
Хутрові звірі