3 – 4 червня нами була організована чергова експедиція по вивченю рідкісних видів малодосліджених регіонів України. Метою експедиції було виявити території, перспективні для заповідання та для створення територій мережі Емеральд (Смарагдової мережі). Участь в експедиції взяли досвідчені зоологи з різних установ країни, а саме герпетолог, ентомолог, малаколог і орнітолог. На цей раз група вчених вивчала території північної частини Житомирської області. Особливу увагу приділили околицям м. Коростень і долині р. Вуж, яка вже є обєктом Смарагдової мережі, але потребує додаткових досліджень. На жаль на досліджуваних територіях, на сьогоднішній день, багато водойм і боліт пересохло, а в лісах ведуться величезні рубки, що потребує термінової охорони цінних територій, поки ще не пізно.
![Експедиція по вивченю рідкісних видів малодосліджених регіонів України Експедиція по вивченю рідкісних видів малодосліджених регіонів України](https://uncg.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/62888965_337119110309591_3196046256291971072_n-720x360.jpg)
Tags: Заповідна справа