Міндовкілля таки скасувало перелік інвазійних дерев!
Сумно, але одне з небагатьох природоохоронних досягнень останнього року втрачене.
Сумно, але одне з небагатьох природоохоронних досягнень останнього року втрачене.
Наші наукові дослідження, імовірно, побачать світ уже у 2024 році.
Нещодавно ми подали до міністерства клопотання про створення двох національних природних парків. Ідеться про «Громоклійський» та «Березанський» НПП, загальною площею понад 22 тис. га.
Нещодавно Міндовкілля відмовило в погодженні видобутку бурштину на ділянці «Копищанська». Видобувати бурштин планували на меліорованій заплаві річки Жолобниця.
Книжки доступні як на ресурсах нацпарку, так і на нашому сайті.
Науковці нашої Групи протягом двох місяців проводили дослідження та готували обґрунтування для створення ландшафтних парків.
Депутати Ободівської сільської ради на Вінниччині підтримали створення ландшафтного заказника «Ховрашів’я». Площа заказника – 9,6 га. Ще в середині минулого століття ховрах європейський (Spermophilus citellus) був поширеним видом в Україні.
Нещодавно ми організували конференцію, присвячену європейським практикам охорони водно-болотних угідь. На які підходи слід звернути увагу?
Колись завдяки громадськості вдалося зупинити масове будівництво малих ГЕС в Карпатах. Але, як виявилось, нищителі річок лише взяли паузу.
Рішення ухвалюватиме Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України . Сподіваємося, рішення буде на користь природи і здорового глузду.