Проект «Національний парк і громади: відкриємо світу красу найбільшої пустелі Європи» здобув перемогу в рамках «Програми екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України, фаза 2», що реалізовується Західноукраїнським ресурсним центром спільно з Міністерством екології та природніх ресурсів України за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської республіки.

Серед основних завдань: закупівля матеріалів, техніки й забезпечення екокласу сучасним інвентарем, роботи з облаштування (залучатимемо волонтерів та представників громад), видання демонстраційного буклету та проведення освітніх заходів (під час традиційного «переходу пустелі» на День Незалежності та з нагоди Дня знань у вересні). Нашим особистим внеском буде відеоролик, який показуватимуть в екологічному класі під час занять. Також у планах УПГ розробити стратегію освітньо-виховної роботи екокласу на наступні 3 роки.

Екологічний клас в «Олешківських пісках» має стати регіональним центром екологічної освіти та дозволить в довгостроковій перспективі виховувати серед громад шанобливе ставлення до природи.

Матеріали проекту