За підтримки Посольства Фінляндії в Україні ми ініціювали проект “Ліси у фокусі: підвищення обізнаності журналістів про біорізноманіття лісів та сталого ведення лісового господарства” (“Forests in Focus”: raising awareness of journalists on forest biodiversity and sustainable forestry practices”). Мета проекту: до серпня 2021 року суттєво збільшити кількість матеріалів в українських засобах масової інформації на тему сталого лісівництва.

Медіа мають вплив на рішення державних органів влади, стимулюючи вирішення тих чи інших проблем. Утім, незважаючи на свою кричущу важливість, деякі теми не мають популярності серед українських ЗМІ.

Проект “Ліси у фокусі: підвищення обізнаності журналістів про біорізноманіття лісів та сталого ведення лісового господарства” дозволить привернути більше уваги до актуальних проблем збереження українських лісів, а значить, зробити крок до сталого управління лісами

У рамках проекту заплановано проведення тренінгів для журналістів та отримання найкращими студентами стипендії на написання матеріалів на відповідну тему. Крім того, у ході проекту запланований освітній курс про ліси, відео про найпоширеніші лісові міфи, прес-тури та інші освітні активності.

Матеріали проекту

Просимо Міндовкілля врахувати зауваження громадськості до Звіту з ОВД Боярської лісової станції!

Пропонуємо Міндовкілля прийняти рішення щодо планованої діяльності Боярської ЛДС винятково після проведення підприємством додаткової оцінки впливу на флору, фауну, біорізноманіття, водні ресурси, здоров’я населення та рекреаційний потенціал території планованої діяльності.

Детальніше
Інноваційне лісівництво: Боярська ЛДС знищує заказники під Києвом!

Інноваційне лісівництво: Боярська ЛДС знищує заказники під Києвом!

З малопорушених ліси заказників «Дзвінківський» та «Жорнівський» перетворюються на типові деградовані внаслідок безглуздих рубок. Така ж ситуація спостерігається з десятками інших лісових заказників по всій Україні.

Детальніше