Під час експедиції були знайдені сліди лося, борсука, вовка, козулі, зайця-русака, лисиці, дикого кабана та кам’яної куниці.
Із земноводних – зелена жаба, з рептилій – ящірка прудка, вужі звичайний і водяний. Серед представників орнітофауни інтерес представляє кібчик і степовий канюк. Серед інших представників пернатих ми помітили чималу кількість крижнів, широконісок, а також попелюха, велику чепуру, великого баклана. Чули та бачили початок осінньої міграції ластівок та бджолоїдки звичайної, засвідчили кочівлі жовни сивої, синиці довгохвостої, гаїчки чорноголової, синиць блакитної та великої. Щодо особливостей окремих видів ссавців: не зовсім зрозуміла ситуація з лосем.
За словами місцевих мисливців і прикордонників, кілька чіпованих лосів запустили в околиці для відновлення чисельності, але як поведуть себе тварини взимку – питання. Не до кінця зрозуміла ситуація з вовком. Були знайдені поодинокі позначки та послід, у той час як місцеві кажуть про перебування в околицях зграї в 6-7 особин. Ми були приємно здивовані готовністю місцевих жителів і бійців Держприкордонслужби допомагати в ході експедиції. Утім, здивувала й відверта недослідженість регіону, незважаючи на наявність на цих територіях двох регіональних ландшафтних парків. Ми впевнені в необхідності проведення ще кількох виїздів у різні сезони для більш детального вивчення місцевої фауни. Дані, отримані в ході цієї та наступних експедицій, можуть лягти в основу обґрунтування для створення національного парку на території існуючих об’єктів ПЗФ: регіональних ландшафтних парків «Дністер» і «Мурафа».