Уже як 2 роки плани рубок лісу на наступні 10 років (вони ж матеріали лісовпорядкування) публічно обговорюються.
Ми їх пильнуємо й пишемо зауваження.
Улітку ми побачили, що лісовпорядники та Шепетівський комунальний лісгосп «забули» вказати в лісовпорядкуванні існування регіонального ландшафтного парку «Мальованка». Взагалі.
Практично це означає, що лісівники могли планувати рубки й у заповідній території, адже її, за їхніми документами, не існує.
Утім, ми підготували зауваження до таких планів. Їх обіцяли врахувати. І днями ми побачили оновлені матеріали: на щастя, 4371 га лісів знову стали заповідними!
Закликаємо громадських активістів долучатись і так само слідкувати за планами лісівників. Як саме? Керівник експертного відділу нашої організації Петро Тєстов розповідає у відео за посиланням: Відео