Мошнівська громада погодила створення заказника!
Територія заказника — це цінна ділянка сосново-дубового рідколісся на піщаних ґрунтах, збережена у наближеному до природного стані.
Територія заказника — це цінна ділянка сосново-дубового рідколісся на піщаних ґрунтах, збережена у наближеному до природного стані.
Використання інструментів громадянської науки в освіті дозволяє залучити велику кількість користувачів до збору інформації про біорізноманіття, але водночас має свою специфіку.
Шукаємо стажерів у комунікаційний відділ!
Аналіз Звіту з ОВД щодо добудови Ташлицької ГАЕС вказує на низку критичних проблем, які охоплюють як фундаментальні питання енергетичної доцільності проєкту, так і численні порушення екологічного, технічного та правового характеру.
Працюєте з iNaturalist або мрієте долучитися до громадянської науки? Підключайтеся до розмови з експертами з України та Чехії! Вони поділяться порадами, як робити спостереження так, щоб їх могли точно визначити.
Ми підготували комплексну пропозицію щодо розширення природно-заповідного фонду в центральній частині Харківщини. Шість заказників, які ми пропонуємо створити, вже давно відомі науковцям і мають європейський природоохоронний статус.
Старовікові ліси відіграють надзвичайно важливу роль у збереженні біорізноманіття. Але Україна стрімко їх втрачає, а Держлісагентство прямо заявляє, що шукає спосіб збільшити їх вирубку.
На цьому вебінарі ви дізнаєтесь про те, як організована охорона природи в країнах Європейського Союзу та чому для цих країн так важлива інформація про біорізноманіття.
27 березня Закарпатська обласна рада поміняла межі заказника “Темнатик” на схилах Боржави.
Будівництво малих ГЕС жодним чином не вирішує енергетичні проблеми країни — їхня потужність мізерна. Але наслідки для річок, біорізноманіття та туризму — катастрофічні.