Бузький Гард знову під загрозою!

Аналіз Звіту з ОВД щодо добудови Ташлицької ГАЕС вказує на низку критичних проблем, які охоплюють як фундаментальні питання енергетичної доцільності проєкту, так і численні порушення екологічного, технічного та правового характеру.

Круглий стіл: iNaturalist — як створити спостереження правильно?

Працюєте з iNaturalist або мрієте долучитися до громадянської науки? Підключайтеся до розмови з експертами з України та Чехії! Вони поділяться порадами, як робити спостереження так, щоб їх могли точно визначити.

Підтримуємо Харківщину на шляху до європейського рівня природоохорони!

Ми підготували комплексну пропозицію щодо розширення природно-заповідного фонду в центральній частині Харківщини. Шість заказників, які ми пропонуємо створити, вже давно відомі науковцям і мають європейський природоохоронний статус.

Скільки старовікових лісів вирубали в Україні у 2023–2024 роках: презентація дослідження

Старовікові ліси відіграють надзвичайно важливу роль у збереженні біорізноманіття. Але Україна стрімко їх втрачає, а Держлісагентство прямо заявляє, що шукає спосіб збільшити їх вирубку.

Каскад ставків замість гірської річки – ГЕСівці повертаються на Черемош!

Будівництво малих ГЕС жодним чином не вирішує енергетичні проблеми країни — їхня потужність мізерна. Але наслідки для річок, біорізноманіття та туризму — катастрофічні.

Вебінар: “Громадянська наука у вивченні біорізноманіття”

Ви дізнаєтесь про роль низових ініціатив у поступі науки про біорізноманіття, волонтерські проєкти, що збирають більше даних, ніж цілі наукові інститути, та про те, як до збереження довкілля може долучитися кожен охочий.