ГО «Українська природоохоронна група» (UNCG) спільно з Міністерством екології та природних ресурсів організовує робочі зустрічі спеціалістів. Ці зустрічі відбудуться у рамках підготовки до міжнародного біогеографічного семінару з оцінки достатності Смарагдової мережі для видів флори і фауни (за виключенням птахів) та типів природних оселищ в межах Республіки Білорусь, Республіки Молдова та України, який відбудеться 18-19 червня 2019 року в Республіці Білорусь.
Для грунтовної підготовки до зустрічі, пропонуємо попередньо проаналіувати інформацію щодо відомих Вам видів. За посиланням розміщені картосхеми щодо всіх видів і оселищ, які будуть обговорюватись на біогеографічному семінарі. Ці картосхеми були розроблені силами нашої організації, і ми переконані, що вони можуть бути значно покращені, зокрема відомостями від регіональних експертів, що працюють на місцях.
Робочі зустрічі відбудуться за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Київ, перший поверх (віп-зала):
- 11 червня 2019 року з 10.00 до 16.00 – оцінка достатності Смарагдової мережі для видів фауни (за виключенням птахів) з Резолюції 6 (1998) Бернської конвенції;
- 12 червня 2019 року з 10.00 до 16.00 – оцінка достатності Смарагдової мережі для видів флори відповідно з Резолюції 6 (1998) Бернської конвенції та типів природних оселищ з Резолюції 4 (1996) Бернської конвенції.
Легенда оприлюднених картосхем:
- Синій полігон – затверджені території мережі
- Рудий полігон – розробки UNCG, що номіновані на включення у Мережу Україною
- Синя крапка (умовна) – наявність виду, прописана у минулому в затверджених територіях
- Червона крапка (умовна) – наявність виду в номінованих територіях
- Зелена крапка (точні координати) – відомості про зустрічі виду поза наявними територіями.
Всі схеми зазначені кодами видів і оселищ, аналогічно документам і оселищам. Переглянути список кодів.
Частина зазначених даних може бути хибною, і задача національного обговорення – максимально якісно верифікувати наявні відомості.
Всі Ваші пропозиції щодо доповнення або коригування карт просимо надсилати на адресу [email protected] Подані пропозиції будуть обговорені на національній зустрічі. Можна або надіслати Ваші доповнення, або відвідати зустріч особисто. Консолідоване рішення цих зустрічей буде представлено на міжнародному біогеографічному семінарі у Мінську.
Матеріали до зустрічей щодо репрезентативності Смарагдової мережі для кожного виду і типу природного оселища будуть оприлюднені додатково 5 червня 2019 року та вивішені на сайті Мінприроди.
Запрошуємо взяти участь у робочих зустрічах та попередньо повідомити про це до 6 червня 2019 року на електронну адресу: [email protected].