Учасники моніторингу поширення махаона в Україні

Щиро дякуємо всім, хто вже приєднавіся до  моніторингу поширення махаона в Україні:

Мелюх А.М., учень 10  кл.
Демішкан Л.Н., учениця 8 кл, СШ №1
Самаркіна В.В., учениця 8 кл, СШ №1
Слабоспицька, керівник гуртка «Юний еколог»
Шатіло Б., учень 4 кл ЗОШ №8
Шатіло Б., учень 5 кл ЗОШ №42
Пархоменко Н., методист СЮН Тернівського р-ну
Іванова Людмила Миколаївна. Вчитель біології Пустовійтівської  ЗОШ  та учні ПріхненкоВ., учень 8 класу
Кіях В. учениця 8 класу
Залуцька С.Учениця 8 класу
Вовк  В. учень 8 класу
Ничик Т.М., вчитель Пустовойтівської ЗОШ
Іванова Л.М., вчитель Пустовійтівської  ЗОШ
Шаріков Ю.В.
Сітак О., учень 7 класу
Чорний О., учень 6 класу
Кулик В.В., вчитель біології Біловодської  ЗОШ
та учні
Лихошерст Д.І., учень 7 класу
Гундерін А.А., учень 7 класу
Заболотна Ж.А., учениця 10 класу
Пожар Я.О., учениця 9 класу
Солонець А.В., учень 8 класу
Мозкова Т.В., учениця 6 класу
Клунько С.В., керівник туристично-краєзнавчого гуртка та учні Грушковська К.С., учениця 11 класу Біленьківської ЗОШ
Клунько  О.С., учениця 11 класу Біленьківської  ЗОШ
Берест К.О. учениця 11 класу Біленьківської  ЗОШ
Стельмах  С.В., учениця 11 класу Біленьківської  школи
Парахіна А.С.
Яновський А.М.. Учень 11 класу Біленьківської ЗОШ Грушковська К.С., учениця 11 класу Біленьківської ЗОШ
Кузьменко І.В., учень 10 класу Біленьківської ЗОШ
Дадакін Д., БДЮ,
Труценко С.Т., Слива С.
Зленко Т, Волай Ю.
Нестрєляй Микола Володимирович, вчитель біології
Нестрєляй Микола Володимирович, вчитель біології
Олександр Одєгов, методист ОЄН ЦУМ
Курячий Костянтин Вікторович
Яцентюк М., Учень  2 класу Михайлівської ЗОШ
Гладка В.Ю., вчитель географії
Захаренко Д.Б.. Учень 6 кл
Зіндюк А.І., вчитель хімії
Мількович Д.О., учень 6 км
Товстуха Д.О., учениця 5 кл Конотопської ЗОШ №9
Товстуха Д.О., учениця 5 кл Конотопської ЗОШ №9
Медляков Д.М., учень 6 кл. Конотопської ЗОШ №9
Зенченко О.В., ученьб 10 кл. Конотопської ЗОШ №13
Осадча Ю.І., учениця 6 кл, Конотопської ЗОШ №9
Лисенко В.В., учениця 7 кл. Конотопської ЗОШ №  9
Лисенко В.В., учениця 7 кл.Конотопської ЗОШ №  9
Бережна Л.В., учениця 8 кл КонотопськоїЗОШ № 11
Ланкіна Ольга Володимирівна, вчитель біології  Ізваринської  ЗОШ №19
Ізварин Володимир Володимирович, учень 6 кл, Ізваринської  ЗОШ №19
керівник гуртка “Юні екологи” Скороходова А.Н. та учні Аністратенко Світлана, уч.10 кл.ЗОШ №25
Соломатова Катерина, ЗОШ №25
Запорожець Анастасія, ЗОШ №25
Пакшин Сергій, учень 11 кл, Цюрупинської  СШ №2
Вчитель біології Васьковецької  ЗОШ Дудар Леонід Георгійович
Члени гуртка “Юні друзі природи”. Кунинська ЗОШ
Шелудько Глеб, уч. 8-В класу Суходільської школи №5
Демків Тетяна, уч. 6-В класу Суходільської школи №5
Крупиця Сергій, уч. 9-А класу Суходільської школи №6
Іваніцька Ольга михайлівна, вчитель біології Сулимівської ЗОШ Куць Аліна, уч. 9 класу Сулимівської ЗОШ І-ІІ ст.
Вовк Анна, уч. 9 класу Сулимівської ЗОШ І-ІІ ст.
Харченко Павло, уч. 9 класу Сулимівської ЗОШ І-ІІ ст.
Пеинькас Олександр, уч. 9 класу Сулимівської ЗОШ І-ІІ ст.
Стрикиня Наталія, уч. 9 класу Сулимівської ЗОШ І-ІІ ст.
Строй Микола, уч. 9 класу Сулимівської ЗОШ І-ІІ ст.
Роль Т. В., директор районної станції юннатів
Великанова Т., Чекірова Т., Гуща К., учні 7 класу Сиваської ЗОШ №1
Саєнко В., Міюц Д., учні 7 класу Сиваської ЗОШ №1
Бортнік В., Коцюба С., учні 4 класу Сиваської ЗОШ №1
Касалап В., Поронін С., учні 8 класу Сиваської ЗОШ №1
Пліхта О. М., керівник гуртків
Рябець О. М., вчитель Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4
Кириченко О.. уч 8 класу Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст №4
Власенко С., уч. 8 класу Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4
Власенко С., уч. 8 класу Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4
Тополь Я, уч. 6 класу Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4
Дудко Л. О., вчитель біології, група “Дослідник”
Барабаш Л. В.
Кузик В. В.
Тромович А. В.
Беймек П. І.
Бідулько Н. О.
Перчук Леся Андріївна, вчитель біології Строковицького НВК
Летута О. І.. Вчитель Шишківської Зош І-ІІ ст
Кльова В., уч. 4 класу Шишківської ЗОШ І-ІІ ст,
Зборщик Н. І.
Сорокопуд А. П. Вчитель біології Шишківської ЗОШ І-ІІ ст
Стромко Влада, уч. 7 класу Синельниківської ЗОШ №7
Стромко Влада, уч. 7 класу Синельниківської ЗОШ №7
Савко Аліна, уч. 7 класу Синельниківської ЗОШ №7
Серафимович Віктор, уч.  Синельниківської ЗОШ №7
Прусько Олександр, уч. 7 класу Синельниківської ЗОШ №7
Красницький Віктор, уч. 7 класу Синельниківської ЗОШ №7
Єдікму Олесандр, уч. 7 класу Синельниківської ЗОШ №7
Дубовик Юлія, Чорний Олександр, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Дубовик Юлія, Чорний Олександр, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Дубовик Юлія, Чорний Олександр, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Благовісний Роман, Варакута Карина, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Благовісний Роман, Варакута Карина, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Благовісний Роман, Варакута Карина, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Дектярюк Олексій, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Білоног Юлія. Васильєв Едуард, уч. 7 класу Синельниківської ЗОШ №7
Білоног Юлія. Васильєв Едуард, уч. 7 класу Синельниківської ЗОШ №7
Гавриленко Сергій, Дудник Володимир, уч. 7 класу Синельниківської ЗОШ №7
Гавриленко Сергій, Дудник Володимир, уч. 7 класу Синельниківської ЗОШ №7
Корогод Владислав, Блансівський Олександр, уч. 7 класу Синельниківської ЗОШ №7
Корогод Владислав, Блансівський Олександр, уч. 7 класу Синельниківської ЗОШ №7
Швець Олександр, Харченко Діана, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Швець Олександр, Харченко Діана, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Швець Олександр, Харченко Діана, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Наконечна Анна, Кальницька Анастасія, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Наконечна Анна, Кальницька Анастасія, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Наконечна Анна, Кальницька Анастасія, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Чулков Артем, Швець Віктор, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Чулков Артем, Швець Віктор, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Багашова Катерина, Павленко Юлія, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Багашова Катерина, Павленко Юлія, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Багашова Катерина, Павленко Юлія, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Корчевський Олег, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Корчевський Олег, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Кравець Людмила, Пшеценко Сергій, уч. 7 класу Синельниківської ЗОШ №7
Кравець Людмила, Пшеценко Сергій, уч. 7 класу Синельниківської ЗОШ №7
Покотілова Марина, уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Устин Євген. уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Устин Євген. уч. 8 класу Синельниківської ЗОШ №7
Кравченко Є., уч. 8 класу Сядринської ЗОШ І-ІІІ ст
Жигульова М, уч. 10 класу Сядринської ЗОШ І-ІІІ ст
Ткаченко О., уч. 11 класу Сядринської ЗОШ І-ІІІ ст
Моца А. М., уч. 8 класу Березняківської ЗОШ
Куруц М. В., Березняківська ЗОШ
Каланич П. І, уч.8 класу Березняківської ЗОШ
Брана В., уч. 6 класу Германівської ЗОШ І-ІІІ ст
Надрага Г., уч. 6 класу Германівської ЗОШ І-ІІІ ст
Никирса І., уч.10 класу Германівської ЗОШ І-ІІІ ст
Никирса С. В.., вчитель біології Германівської ЗОШ І-ІІІ ст
Сиротенко О., уч. 7 класу Молодогвардійської ЗОШ №22
Бурдін .А., уч. 8 класу Молодогвардійської ЗОШ №22
Чаплигін М., учень 10 кл ЗОШ №1 м. Синельникове
Коваль В. В., пенсіонер
Хлюбко Н. І., вчитель історії Вільненської ЗОШ
Харчук Ю., студентка Дон НУ
Клеба А. В., педагог-організатор Вільненської ЗОШ
Якубович М., уч. 5 класу Щасливської ЗОШ І-ІІІ ст
Пуляр Н., уч. 5 класу Щасливської ЗОШ І-ІІІ ст
Уварова Л., уч. 5 класу Щасливської ЗОШ І-ІІІ ст
Швецова В., уч. 5 класу Щасливської ЗОШ І-ІІІ ст
Степанець Ю., уч. 5 класу Щасливської ЗОШ І-ІІІ ст
Беспалова М., уч. 6 класу Щасливської ЗОШ І-ІІІ ст
Гупало О., уч. 6 класу Щасливської ЗОШ І-ІІІ ст
Супрун Д., уч. 6 класу Щасливської ЗОШ І-ІІІ ст
Демченко Ю., уч. 6 класу Щасливської ЗОШ І-ІІІ ст
Руденко Наталя, учениця 8 класу
Макаров М.,  учень 8 класу Цюрупинської спеціалізованої шеоли І-ІІІ ст №5
Антикало Г. В., вчитель
Бричка С., уч. 8 класу Кисорицької ЗОШ
Огородник С., уч. 8 класу Кисорицької ЗОШ
Туренко Ю., уч. 6 класу Кисорицької ЗОШ
Козаченко Л., уч. 8 класу Кисорицької ЗОШ
Козен В., учень 8 класу Карпилівської ЗОШ
Лук`янчук Т., учень 8 класу Карпилівської ЗОШ
Бричка Е., учень 9 класу Карпилівської ЗОШ
Бричка М.,  учениця 9 класу Карпилівської ЗОШ
Скиртач І. О.
Пономарьова
Коцур О. В., вчитель
Камищак А, уч. 9 класу
Кізім В., учень 11 класу
Заболотний В., учень 7 класу
Герфанов Д., учень 11 класу
Кузовеніна В., учениця 11 класу
Овчаренко М., учениця 10 кл
Наугольна М., учениця 7 класу
Несховайко О., учень 9 класу
Манько А., учениця 7 класу
Саяніна Н., учениця 10 класу
Сердюк І.
Сердюк І.
Рева В.
Кресенко С., уч. 8 класу
Стешенко С., уч. 7 класу
Королесова К., уч. 7 класу
Некрасова А. В., вчитель біології Рибинської ЗОШ
учні Рибинської ЗОШ (6 клас)
учні Рибинської ЗОШ ( 10 клас)
Ханецький В.
Литовченко Я., уч. 8 класа
Кібиш О, уч. 5 класу Підліснецької ЗОШ І-ІІ ст
Мелещук С, уч. 5 класу Підліснецької ЗОШ І-ІІ ст
Никонець В., уч. 5 класу Підліснецької ЗОШ І-ІІ ст
Аврамишик В., уч. 5 класу Підліснецької ЗОШ І-ІІ ст
Мельник Н. Ю, вчитель біології Підліснецької ЗОШ І-ІІ ст
Кучеренко І. М., вчитель біології Синельниківської гімназії
Соломяна Ю, уч. 8 класу Синельниківської гімназії
Тарабаніна Т., уч. 8 класу Синельниківської гімназії
Тарабаніна Т., уч. 8 класу Синельниківської гімназії
Тюмпаєва Д., уч. 8 класу Синельниківської гімназії
Штонда В., уч. 7 класу Синельниківської гімназії
Задорожна А., уч. 7 класу Синельниківської гімназії
Тютюнник Н.,  уч. 7 класу Синельниківської гімназії
Бондаренко М., уч. 7 класу Синельниківської гімназії
Юзвух Н., уч. 7 класу Синельниківської гімназії
Ільїн О., уч. 10 класу, Кіряков М., уч. 8 класу Синельниківської гімназії
Циганков Б. Д., уч. 11 класу НВК №17 м. Брянка
Заярний В. В., уч. 11 класу НВК №17 м. Брянка
Івчук А. П, уч. 11 класу НВК №17 м. Брянка
Валіна А. В., уч. 11 класу НВК №17 м. Брянка
Скорікова Я. М., уч. 11 класу НВК №17 м. Брянка
Новалеменська О. С., уч. 11 класу НВК №17 м. Брянка
Новалеменська О. С., уч. 11 класу НВК №17 м. Брянка
Костіна К. Г., уч. 11 класу НВК №17 м. Брянка
Майборода В. С., уч. 11 класу НВК №17 м. Брянка
Анісімова М, уч. 11 класу НВК №17 м. Брянка
Максимова О., уч. 11 класу НВК №17 м. Брянка
Рудай М., уч. 11 класу НВК №17 м. Брянка
Косих А., уч. 11 класу НВК №17 м. Брянка
Косих А., уч. 11 класу НВК №17 м. Брянка
Горовий О. М., уч. 11 класу НВК №17 м. Брянка
Чередниченко Д.,  уч. 11 класу НВК №17 м. Брянка
Бірюков М, уч. 11 класу НВК №17 м. Брянка
Поповиченко О. О., уч. 10 класу НВК №17 м. Брянка
Яковлев В. В., уч. 10 класу НВК №17 м. Брянка
Коваленко П. В., уч. 10 класу НВК №17 м. Брянка
Коваленко П. В., уч. 10 класу НВК №17 м. Брянка
Бойченко Д. С., уч. 10 класу НВК №17 м. Брянка
Войтова О. О., уч. 10 класу НВК №17 м. Брянка
Климович В. В., уч. 10 класу НВК №17 м. Брянка
Ємельянов Д. С., уч. 10 класу НВК №17 м. Брянка
Токаренко А.А.,  уч. 10 класу НВК №17 м. Брянка
Павлюченко М. В., уч. 10 класу НВК №17 м. Брянка
Максимова О., уч. 10 класу НВК №17 м. Брянка
Вовнянченко С., уч. 10 класу НВК №17 м. Брянка
Малишева К., уч. 10 класу НВК №17 м. Брянка
Кудрявцева О., уч. 10 класу НВК №17 м. Брянка
Захарченко І., уч. 10 класу НВК №17 м. Брянка
Кухтін В., уч. 8 класу НВК №17 м. Брянка
Білицький В., уч. 8 класу НВК №17 м. Брянка
Тищенко К., уч. 8 класу НВК №17 м. Брянка
Всеволод Залевский, Світлана Пожидаєва
Журавчак Р., зоолог Рівненського природного заповідника
учень 9 класу Червонівської ЗОШ І-ІІ ст. Надь А.
учениця 8 класу Рібська В.
учень 9 класу Коваль С.
Петрович Т. В.
Гуменюк Р. С.
учні Білецької ЗОШ Ковтонюк І. В., Ковтонюк Я. В., Ковальчук О. В.
учень 8 класу Великокаленицької ЗОШ І-ІІІ ст Голоднюк В. С.
учень 10 класу Великокаленицької ЗОШ І-ІІІ ст Іщенко М. А.
Вчитель біології Новолабунської ЗОШ І-ІІІ ст Томашевська Н. В.
учень 9 класу Новолабунської ЗОШ І-ІІІ ст Садовський Ю. В.
вчитель Новолабунської ЗОШ І-ІІІ ст Свінціцький О. С.
учень 9 класу Носвоселицьго НВК Савчук Ю. С.
Федака Б., уч 9 класу Великолазівської ЗОШ І-ІІІ ст
Семач Р., уч 9 класу Комарівської ЗОШ
Ком*ят І. Ф.. Вчитель біології Середнянської ЗОШ
Каллаї Гейза Беніамінович, вчитель біології В. Добронської ЗОШ І-ІІІ ст
Мацола І.. Ондрик С.. Учні 9 класу
Дюгованець Є., учень Ужгородського РЦЦТ
Митровка А., учень 8 класу Великолазівської ЗОШ І-ІІІ ст
Симко О. М., вчитель біології Великолазівської ЗЛШ І-ІІІ ст
Вайда Крістіан, учень 8 класу Коритнянської ЗОШ
Матіко С., учень 7 класу Коритнянської ЗОШ І-ІІІ ст
Білакович Л. А., вчитель біології Великогеївської ЗОШ І-ІІ ст
Кармишев Ю. В., Николенко О. М., “екологи-краєзнавці”
Жаков Л. В., гурток “Ентомологи”
Ганзін Роман
Романов В.
Циба С, уч. 8 класу
Голокоз А, уч. 8 класу
Мустафаєв І, уч. 11 класу
Іслямов Р, уч. 6 класу
Іслямов Р, уч. 6 класу
Тарасенко Т., уч. 7 класу
Калинчук І., уч. 5 класу
Сейтхалілова С., уч. 11 класу
Черкова Н., уч. 11 класу
Шаменко К., уч. 5 класу
Плохотнюк Т., уч. 7 класу
Савчук Н. В., керівник гуртка “Зоологія”
Малая Т. Т.
Адимов Сейран
Фарікова Ельмаз
Позняк Дмитро Іванович
Пічкар В., уч. 9 класу,Ткачук М.
Божук Л., уч. 6 класу
Топик Л, уч. 6 класу
Омельчук Ю.
Топик О., уч. 9 класу
Говорова М. Д., керівник гуртка ДРЕНЦУМ
Шандров Н. П., керівник гуртка ДРЕНЦУМ
Троцький О. В., вчитель біології Трудової ЗОШ І-ІІІ ст
Крауз Р. В., уч. 4 класу Трудової ЗОШ
Іванченко В. О.., уч. 11 класу Трудової ЗОШ
Дев*ятко Д. І.., уч. 8 класу Трудової ЗОШ
Бельнечо Р. О.., уч. 5 класу Трудової ЗОШ
Квітка О. А., уч. 10 класу Трудової ЗОШ
Сокол В. М., вчитель біології НВК “Дивосвіт
Абаджян Оганес, уч. 5 класу
Яненко Т. Ю., учитель музики СШ №8
Сокол В. М., вчитель біології НВК “Дивосвіт”
Сокол В. М., вчитель біології НВК “Дивосвіт”
Прокопенко М., уч 11 класу НВК “Дивосвіт”
Войтенко О., уч 11 класу НВК “дивосвіт”
Аносов А. Є., уч. 8 класу Краснодонської ЗОШ №8
Пацук Г. О., учениця 11 класу Краснодонської міської гімназії
Галушкіна О., уч 7 класу Краснодонської міської гімназії
Новикова К., уч 7 класу Краснодонської міської гімназії
Поплавська С., уч 7 класу Краснодонської міської гімназії
Якушкін В. П., уч. 8 класу Краснодонської ЗОШ №8
Полухін Є. І., уч. 8 класу Краснодонської ЗОШ №8
Хрипко Г. А., уч. 8 класу Краснодонської ЗОШ №8
Ємельянов К. В.., уч. 8 класу Краснодонської ЗОШ №8
Колисниченко Я. В.ю, уч. 8 класу Краснодонської ЗОШ №8
Ситнік Б. В., уч. 8 класу Краснодонської ЗОШ №8
Тіткова М. В., уч. 8 класу Краснодонської ЗОШ №8
Чумак Ю. В., уч. 8 класу Краснодонської ЗОШ №8
Шематович С. М., вчитель біології Сщ № 10
Арутунян А. Т., уч. 10 класу, СШ № 10
Максимчук А. В., уч 10 класу СШ №10
Вірченко С. С., учень 6 класу СШ №10
Ланкіна О. В., вчитель біології Ізваваринської ЗОШ І-ІІІ ст №19
Ізварин В.В., учень 6 класу Ізваринської ЗОШ І-ІІІ ст №19
Шишка О.
Павленко О.
Жук О.
Чичва В.
Чумак Ю.
Череповська В.
М*язина Г.
Приходько А., уч 9 класу ЗШ №2 м. Краснодона
Лідський В., уч 7 класу ЗШ №2 м. Краснодона
Бережний О. Г., учень 7 класу Суходільської ЗШ І-ІІІ ст №14
Лозова Т. О., вчитель біології
Солошенко М. С., уч 9 класу ЗШ №16
Косакова О. А., уч 9 класу, Чеботарьова С. О. уч 2 класу ЗШ №16
Головяшкін Д. Г., уч 10 класу ЗШ №16
Ковилена Д. Г., уч 10 класу ЗШ №16
Холодкова В. Л., уч 10 класу ЗШ №16
Шакіров О., учень 8 класу КШІ №1
Дудученко М., уч 7 класу КШІ №1
Пруднікова К., уч 8 класу КШІ №1
Кирилова А., уч 7 класу КШІ №1
Чаплигін Михайло, учень 10 кл ЗОШ №1 м. Синельникове
Забара В. В., житель села, фермер
ЗОШ №1 м. Синельникове
Коваленко В. С., житель села
Колінко М. М., житель села
Левченко Н. В., керівник гутків “Юні ентомологи”, “Природа та фантазія”
Білоглазова О., 2 клас, гурток “Природа та фантазія”
Бажошина Ю., 5 клас, гурток “Юний ентомолог”
Губакова П., 5 клас, гурток “Юний ентомолог”
Титова А. , гурток “Юний ентомолог”
Кирчук Ю., 6 клас, гурток “Юний ентомолог”
Тернищенко К., гурток “Юний ентомолог”
учасники гуртка “Знай, люби і бережи”, 10 клас
Скурідіна Ю., учениця 5 класу ЗСШ №20
Стрільцова І. С.
Семіряжко А, учень 7 класу Сиротинської школи
Якименко Р., учень 7 класу Сиротинської школи
Шевченко Андрій, учень 7 класу Сиротинської школи
Стукачова К., учениця 7 класу Сиротинської школи
Далягін С., учень 7 класу сиротинської школи
Москаленко І., учень 5 класу Сиротинської школи
Лесів В., учень 5 класу Сиротинської школи
Аніканова А., учень 5 класу Сиротинської школи
Шатіло Богдан, учень 5 класу КШІ №8
Голубенко А. В., Студент 2 курсу факультету екології та охорони навколишнього середовища.
Василь Циба
Василь Циба
Топило Л. І.
Лебіга І. І.
Петрик О. В.
Забірко І. А.
Денискова Г. А.
Данько Н. В.
Забірко І. А.
Жукович А., учень 6 класу
Юристовський А., Біляєв О., Савченко О., учні 7 класу Лисичанської школи №14
Ткаченко А., Федченко Г., Семенко Л.,  Лисичанська школа №14
Стариков М., Колесова, учні 6 класу  Лисичанської школи №14
Орлов С., Кучеров І., учні 6 класу  Лисичанської школи №14
Тепла Вікторія учениця 5 класу, Центр позашкільної роботи
Свербиненко В., гурток “Юний зоолог” ЦВРШМ м. Лисичанська
Черкашина Тетяна
Рибянцев В., учень 8 класу ЗОШ №24
Рибянцев В., учень 8 класу ЗОШ №24
Ракова О.,  учениця 8 класу ЗОШ №24
Титаренко О.,  учень 8 класу ЗОШ №24
Шадріна А.,  учениця 8 класу ЗОШ №24
Корнєв В.,  учень 8 класу ЗОШ №24
Краснонос Л., учень 7 класу ЗОШ №24
Титаренко О.,  учень 8 класу ЗОШ №24
Бєловолов В.,  учень 7 класу ЗОШ №24
Рисухіна Т., учениця 7 класу ЗОШ №24
Близнюк Л. П., вчитель Перелюбської ЗОШ І-ІІІ ст.
Зборщик Л. І., вчитель Перелюбської ЗОШ І-ІІІ ст.
Липка С., учень 7 класу
Могильний М., учень 7 класу
Павлова Ю., учениця 10 класу
Малюкова А.. Учениця 8 класу
Анахін Д., учень 7 класу
Павленко В. М., вчитель біології Деревинської ЗОШ І-ІІІ ст.
Стариченко В. М., вчитель Аджамської ЗОШ
Михайлик В. В., учень 4 класу Надлацької ЗОШ
Клімовець А., учень 8 класу Аджамської ЗОШ
Кириченко А., учениця 7 класу Аджамської ЗОШ
Подопригорова А., учениця 8 класу Аджамської ЗОШ
Подопригорова А., учениця 8 класу Аджамської ЗОШ
Капік Д.
Лавринцева Л.
Станішевська Н.
Лавринцева Л.
Олефіренко О.
Олефіренко О.
Малехін О.
Мичко Т.
Станішевська Н.
Потапенко А. Г., Вакуленко А.
Потапенко А. Г., Маловічко І.
Потапенко А. Г., Окунов М.
Потапенко А. Г., Ляшенко М.
Потапенко А. Г., Лименюк Л.
Потапенко А. Г., Козьменко О.
Потапенко А. Г., Сухаренко Т.
Потапенко А. Г., Сухарєва А
Стапай В.
Малихін О.
Кузьменко, учень 10 класу Біленьківської школи
Грушковська К. С. учениця Біленьківської школи
Клунько О. С. учениця Біленьківської школи
Бересчт К. О. учениця Біленьківської школи
Стельмах С. В, учениця Біленьківської школи
Парахіна А. С. учениця Біленьківської школи
Іванова Н. Д. учениця Біленьківської школи
Шмалій Д. О, учениця Біленьківської школи
Клунько О. С. учениця Біленьківської школи
Яновський А. М, учень Біленьківської школи
Харкавий Т. В., вчитель ,
Сас М. М.
Смілик Ю. В., учениця 9 класу
Скороход Р. М., вчитель біології
Кундеко В. С., учень 9 класу
Синько М., учениця 2 класу Талалаївської ЗОШ
Авраменко І. В.,
Науменко В.
Кострика М.
Головко В. М.,
учні Харківської ЗОШ І-ІІІ ст.
Акименко М., учениця 8 класу Липівської ЗОШ
Тимченко А., учениця 7 класу Липівської ЗОШ
Карпусь Т., учениця 7 класу Липівської ЗОШ
Пелещук М., учень 8 класу Липівської ЗОШ
Карпенко М., учень 6 класу Липівської ЗОШ
Огій Я., учениця 6 класу Липівської ЗОШ
Бережко О, учень 9 класу
Чемерис Я.
Білан Ю.
Пивовар О.
Цанкова М.
Прядка Д.
Легкодух С.
Чемерис О.
Коломайко М.
Богдаш О.
Бондар С.
Галіч Ю.
Кулик І. М., вчитель Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст.
Андрійко О., учень 10 класу
Піщанська Т., учеиця 7 класу
Гук М., учениця 7 класу
Андрійко С., учениця 10 класу
Барзій Н., учениця 10 класу, Барзій Ю., учень 5 класу
Співак І., учень 9 класу
Каращук С., Стрижак О., учні 10 класу
Коваленко О., учень 10 класу
Андрійко Т. В., вчитель біології Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст.
Панченко О. К.
Романа
Дьяконов Віктор Олександрович
Лісіна Анна, уч. ЗОШ№15, 8 кл.
Андрійко Т. В., вчитель біології Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст.,
Марценюк О., уч. 6 класу
Юсунов Я., уч. 6 класу
Нижник Р., уч. 8 класу
Грищук В, уч. 9 класу
Іванашко П., уч. 9 класу
Щербата К., уч. 9 класу
Колісник Д., уч. 6 класу
Колісник Д., уч. 6 класу
Слободян О., уч. 8 класу
Нижник Р., уч. 8 класу
Петренко Галина, уч. 8-В класу школи №12
Пронін Максим, уч. 8-Б класу школи №12
Сотніченко Тетяна Володимирівна, вчитель біології
Пашкевирч Марія
Угніва Ганна
Угніва Ганна
Угніва Ганна
Угніва Ганна
Мозоль Роман
Мозоль Роман
Мозоль Роман
Стельмашук Євген
Стельмашук Євген
Слісарчук Інна
Слісарчук Інна
Слісарчук Інна
Бовгиря Дмитро Русланович
Бовгиря Дмитро Русланович
Рябець О. М., вчитель Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4,
Кириченко О.. уч 8 класу Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст №4
Власенко С., уч. 8 класу Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4
Тополь Я, уч. 6 класу Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4
Кравченко Є., уч. 8 класу Сядринської ЗОШ І-ІІІ ст
Жигульова М, уч. 10 класу Сядринської ЗОШ І-ІІІ ст
Ткаченко О., уч. 11 класу Сядринської ЗОШ І-ІІІ ст
Клюй Т. М., вчитель хімії та біології Сядринської ЗОШ І-ІІІ ст
Чечина С.
Ліфінцева Н.
Маковій Н. В.
Жикало Д.
Шеримєєва Ж
Коноваленко Н., учениця 8 класу
Дятел Г. І., вчитель біології
Котяш Олександр
Воєвода Д, учень 9 класу
Дідула О. І, вчитель біології
Коваленко Олексій, учень 5 класу
Шульгін І. П., працівник заводу
Піргач В.учень 5 класу
Олійник О.учень 1 класу
Рибачок О.учень 1 класу
Луценко О.учень 3 класу
Гончаренко І.учень 3 класу
Рудніцкий В.учень 3 класу
Попіль А.учень 3 класу
Огойко С.учень 5 класу
Богомол В.учениця 5 класу
Давидова Ю.учениця 5 класу
Молодоженя Д.учень 5 класу
Чабанюк О.учениця 11 класу
Радзівон А.учениця 6 класу
Нечипорук І.учень 10 класу
Ізюмінков В. А.учень 7 класу
Кравчук А.учень 7 класу

Учасники моніторингу поширення махаона в Україні
Догори